Výsledky

2014

Požární útoky        
Datum Místo Umístění Čas Poznámka
26.4. Brno – Husovice 3. místo 31:39s, 65:95s 3B – široké
10.5. Šaratice 1. místo 18:06s 3B – sport (VC)
17.5. Hostěrádky – Rešov (noční) 1. místo 16:27s 2B – sport
7.6. Radslavice 1. místo 17:64s 3B – sport (VC)
21.6. Topolany 11. místo 19:81s 3B – sport (VC)
21.6. Mokrá – Horákov (noční) 3. místo 15:23s 2B – sport
28.6. Moutnice 3. místo 26:31s 3B – široké
28.6. Hlubočany 2. místo 17:73s 3B – sport (VC)
12.7. Habrovany 4. místo 18:17s 3B – sport (VC)
19.7. Kučerov 16. místo 20:18s 3B – sport (VC)
20.7. Lipová 16. místo 19:53s 3B – sport
26.7. Dražovice 3. místo 18:63s 3B – sport (VC)
2.8. Drnovice 4. místo 18:48s 3B – sport (VC)
16.8. Pasohlávky 27. místo 18:36s 3B – sport
23.8. Mělčany 2. místo 18:XXs 3B – sport
Ostatní        
Datum Místo Umístění Čas Poznámka
11.5. Sivice 5. místo ——— I. Kolo
1.6. Tvarožná 1. místo ———
1.6. Tvarožná 6. místo ——— Mladí
22.6. Pozořice 6. místo ——— Mladí
24.8. Velatice 2. místo ——— Mladí

2013

 

Datum Místo Umístění Čas Poznámka
21.4. Sivice 2. místo ——— 3B – široké
27.4. Vacenovice 7. místo 20,79s 3B – sport
11.5. Drnovice 4. místo 18,88s 3B – sport
12.5. Šaratice 3. místo 18,53s 3B – sport
18.5. Hostěrádky NP ——— 2B – sport
26.5. Žernovník 21. místo 21,09s 3B – sport
1.6. Nesvačilka NP ——— 3B – sport
8.6. Radslavice NP ——— 3B – sport
8.6. Senetářov 11. místo 20,78s 3B – sport
22.6. Brno – Slatina 3. místo 16,35s 2B – sport
29.6. Moutnice NP ——— 3B – široké
29.6. Hlubočany 12. místo 20,32s 3B – sport
6.7. Topolany NP ——— 3B – sport
13.7. Habrovany 5. místo 19,55s 3B – sport
20.7. Kučerov 11. místo 20,36s 3B – sport
17.8. Mělčany 2. místo 17,59s 3B – sport
17.8. Trienčanské Bohuslavice (SK) 3. místo 15,06s 2B – sport
24.8. Tučapy NP ——— 3B – sport
31.8. Hoštice – Heroltice 1. místo 18,04s 3B – sport
1.9. Tvarožná NP ——— 3B – sport
7.9. Hodějice 3. místo 18,44s 3B – sport
8.9. Mokrá 2. místo 15,41s 2B – sport
14.9. Ivanovice na Hané NP ——— 3B – sport
15.9. Lhotky 14. místo 18,73s 3B – sport
21.9. Šaratice – noční 6. místo 20,07s 3B – sport
14.12. Kuřim 9. místo 20,19s 3B – sport

 

2012

 

2012
Druh závodu Místo umístění Poznámka
22.4.2012 I. Kolo PS Blažovice 1.  –
12.5.2012 Požární sport Drnovice 11. 19:17s
13.5.2012 Požární sport Šaratice 12. 19:71s
19.5.2012 Požární sport Omice 3. 17:20s_2B, široké hadice
27.5.2012 II. Kolo PS Přísnotice 3.
2.6.2012 Požární sport Nesvačilka 15. 26:31s a NP
3.6.2012 Netradička Tvarožná 1.
9.6.2012 Požární sport Milovice 5. 19:xxs
9.6.2012 Požární sport Senetářov (noc) 16. 21:xxs
23.6.2012 Požární sport Dolní Kounice 4. 19:38s, široké hadice
23.6.2012 Požární sport Hostěrádky-Rešov (noc) 2. 16:68s_2B
24.6.2012 Netradička Tvarožná 3.
30.6.2012 Požární sport Moutnice 2. 26:53s, široké hadice, nástřikové terče
30.6.2012 Požární sport Hlubočany 18. 27:19s
6.7.2012 Požární sport Topolany 3. 18:61s
6.7.2012 Požární sport Ostrov u Macochy (noc) x. 26:xxs
8.7.2012 Požární sport Kučerov 3. 18:49s
14.7.2012 Požární sport Habrovany 3. 18:33s
21.7.2012 Požární sport Radslavice 11. 19:21s
28.7.2012 Požární sport Dražovice 16. 27:45s
18.8.2012 Požární sport Mělčany 6. 19:xxs
19.8.2012 Požární sport Horní Lhotice 6. xx:xxs
25.8.2012 Požární sport Tučapy 6. 19:33s
26.8.2012 Požární sport Tvarožná 2. 18:68s

2011

Druh závodu Místo umístění Poznámka
24.4.2011 Požární sport Hluboké NP
30.4.2011 Požární sport (dvojkolově) Brno-Husovice 9. NP,33s?
8.5.2011 Požární sport I. Kolo 3.
14.5.2011 Požární sport Drnovice 9. 20:09s
15.5.2011 Požární sport Šaratice 5. 20:78s
28.5.2011 Požární sport Jezeřany – Maršovice 5. 20:65s
5.6.2011 Netradiční Tvarožná 1. /
25.6.2011 Požární sport Hlubočany 18. 28:53s
26.6.2011 Netradiční Pozořice ? /
2.7.2011 Požární sport Moutnice 5. 30:70s
2.7.2011 Požární sport Hostěrádky – Rešov 4. 17:41s
9.7.2011 Požární sport Kučerov 10. 19:70s
9.7.2011 Požární sport Hostěradice 15. 20:52s
16.7.2011 Požární sport Habrovany 10. 21:46s
17.7.2011 Požární sport Tučapy (UH) 16. 39:96s
30.7.2011 Požární sport Kobylí 9. 19:16s
31.7.2011 Požární sport Černovice ?. /
6.8.2011 Požární sport Topolany NP
20.8.2011 Požární sport Ostrov u Macochy NP
21.8.2011 Požární sport Tvarožná 3. 19:20s
27.8.2011 Požární sport Tučapy 3. 19:65s
27.8.2011 Požární sport Mělčany 1. 17:39s – náběh 5m
27.8.2011 Požární sport Šaratice 4. 22:25s
3.9.2011 Požární sport Hoštice-Heroltice NP
3.9.2011 Požární sport Telč 32. 21:17
4.9.2011 Požární sport Hodějice 22. 36:59s
11.9.2011 Požární sport Mokrá 5. 16:44s – 2B
17.9.2011 Požární sport Velešovice 5. 21:83s
18.9.2011 Požární sport Ivanovice na Hané 9. 19:55s
25.9.2011 Požární sport Stanoviště NP

2010

Druh závodu Místo umístění Poznámka
9.5.2010 požární sport Drnovice 26.
2.5.2010 I. kolo Sivice 3.
15.5.2010 Požární sport Újezd u Brna
16.5.2010 požární sport Šaratice 16.
23.5.2010 požární sport Netín 19.
5.6.2010 požární sport Čikov NP
5.6.2010 požární sport Hostěrádky 21. 28,91s
6.6.2010 netradiční Tvarožná 2.
13.6.2010 požární sport Tasov 12. 21,40
26.6.2010 požární sport Hlubočany 12. 22,75
27.6.2010 Druhé kolo Přísnotice 3.
3.7.2010 Požární sport Moutnice 9.
3.7.2010 Požární útok Topolany 11. 21,96
10.7.2010 Požární útok Kučerov 14. 23,11
17.7.2010 Požární útok Velešovice 21. 27,75
25.7.2010 Požární útok Dražovice 20. 36,91
14.8.2010 Požární útok Hodějice 13. 21,25
21.8.2010 Požární útok Šaratice
28.8.2010 Požární útok Tučapy 9. 20,91
28.8.2010 Požární útok Čebín 4. 20,85
29.8.2010 Požární útok Tvarožná 10. 25,63
4.9.2010 Požární útok Těšany 4.
4.9.2010 Požární útok Hoštice-Heroltice 9. 20,92
5.9.2010 Požární útok Ivanovice na Hané 12. 22,30
12.9.2010 Požární útok Mokrá 7. 17,44
19.9.2010 netradiční Velatice 4. /
25.9.2010 Železný hasič Obřany Zbyněk-4.
Honza-13.
Michal-29.
Žofka-1.
25.9.2010 Požární útok Ostrov u Macochy NP
26.9.2010 Požární útok Stanoviště 22. 37,64
9.10.2010 Požární útok Cikov 13. 23,03
5.12.2010 netradicní Sivice 1. /
11.12.2010 Požární útok Kuřim NP

2009

Druh závodu Místo umístění Poznámka
3.5.2009 I. kolo Sivice 3.
6.6.2009 II. kolo Přísnotice 7.
7.6.2009 netradiční Tvarožná 2.
20.6.2009 netradiční Ivančice-Němčice 1.
21.6.2009 netradiční Pozořice 2.
1.7.2009 požární sport Moutnice 13.
18.7.2009 požární sport Velešovice 13. 30,26s
25.7.2009 požární sport Dražovice 20. 36.45s
4.8.2009 požární sport Hodějice 19. 28,31
22.8.2009 požární sport Tlumačov 11.
29.8.2009 požární sport Tučapy
29.8.2009 požární sport Čebín 16.
5.9.2009 požární sport Těšany 5.
5.9.2009 požární sport Hoštice-Heroltice 16. 24,27s
13.9.2009 požární sport Mokrá
20.9.2009 netradiční Velatice 3.
26.9.2009 Železný hasič Brno – Obřany Zbyněk – 21. Honza – 29.
27.9.2009 požární sport Stanoviště 19.
10.10.2009 požární sport Čikov 10.
5.12.2009 netradiční (zimní) Sivice 2.
12.12.2009 požární sport Kuřim 6.

2008

Druh závodu Místo umístění Poznámka
4.5.2008 I. kolo Sivice 4.
25.5.2008 II. kolo Brno 9.
1.6.2008 netradiční Tvarožná 1.
22.6.2008 netradičí Pozořice 8.
25.8.2008 netradiční Kanice 1.
15.9.2008 netradiční Sokolnice 1.
xx.xx.2008 netradiční (zimní) Sivice 3.

2007

Druh závodu Místo umístění Poznámka
13.5.2007 I. kolo Sivice 10.
3.6.2007 netradiční Tvarožná 1.
24.6.2007 netradiční Pozořice 5.
16.6.2007 netradiční Ivančice-Němčice 1.

2006

Druh závodu Místo umístění Poznámka
x.x.2006 I. kolo Sivice 6-asi
4.6.2006 netradiční Tvarožná 8-asi
18.6.2006 netradiční Pozořice 2-asi
26.8.2006 netradiční Kanice 1.
4.7.2006 netradiční Březník 3.
9.12.2006 netradiční Sivice 1.