Členka SDH Tvarožná uspěla na Mistrovství ČR

Naše členka SDH Tvarožná Petra Machancová uspěla na Mistrovství České republiky

Petra Machancová v ročníku 2015/16 v kategorii mladší dorostenky v požárním sportu přes okresní kolo postoupila vítězně na krajské kolo a jako vítězka reprezentovala Jihomoravský kraj v mladších dorostenkách na MČR v Českých Budějovicích. Přes velkou konkurenci se svými výkony stala mistryní ČR ve dvojboji, vicemistryní ČR na 100 m překážek a v celkovém součtu obou disciplín se stala vicemistryní ČR pro rok 2015/16 v požárním sportu.

Zbyněk Machanec

V Českých Budějovicích se mi líbilo, skvělá atmosféra a plno zážitků. Chtěla bych poděkovat všem, co mi drželi palce a fandili mi. Hlavně kamarádkám, co mě jely podpořit, a svému taťkovi, který mně fandil nejvíc a postaral se o mě. Všichni jsme si to tam moc užili. Byla to skvělá zkušenost.

Petra Machancová